שמחים להזמין אתכם לטיול שייט על נהר הריין במסלול מרתק בין דיסלדורף
בגרמניה לבאזל בשוויץ. לפני העלייה לשייט נבקר וגם נלון יומיים בעיירה
הקסומה עיירת המרח צאות ויסבאד ן Wiesbaden בירת חבל הסן. נבקר את
בית הקזינו המפואר שבו ניסו את מזלם ואגנר ודוסטוייבסקי, נתרשם
מארמונות העיר והתיאטרון, בית העירייה והגנים המטופחים, נצא לביקור
מיוחד בעיר מיינץ , Mainz עיר הבירה של חבל ריינלא ד-פפאלץ המתהדרת
באחת הקתדרלות היפות של גרמניה, עדות ליכולתם ועושרם של הנסיכים
האלקטורים שבחרו את קיסרי האימפריה הרומית הקדושה. נתרשם מארמונות
העיר ורחובותיה השמורים מן המאות ה 16 ו ה 18 בתם הביקורים היבשתיים
בעיירה ויסבאדן ומיינץ נתחיל את מסלול השייט על נהר הריין על סיפון
האונייה המפנקת VIVA ONE המאובזרת בחלונות צרפתיים רחבים הנפתחים
אל נופי הנהר, בעלת לובי גדול ומפנק צוות מסביר פנים ומקצועי ושף וצוותו
המעניקים לנו ממעדני המטבח הבינלאומי, שתייה כלולה של כל המשקאות
ופינוקים נוספים. מסלול השייט שלנו משלב כפרי יין וערים עתיקות עם נופי
טבע מרהיבים. נתחיל בעיר דיסלדורף, בירת מדינ ת Westphalia Nord Rhine
נמשיך לקובלנץ בה נשפך המוזל לריין, נשוט מול נופי קניון הריין וצוק לורלי
עד לרודסהיים היפה ששוכנת בינות כרמי ענבי הריזלינג. בהמשך השייט נעגון
ונבקר בעיירה שפייר ממנה לחבל אלזס רווי היין, אל קסמן הימי ביניימי של
שטרסבורג, ברייסך וקולמר. נקנח בעיר בבאזל בה הכריז הרצל על הקמת
מדינת היהודים ונסיים את הטיול במפלי הריין המרשימים שבשוויץ.
חוויה אמיתית לא להחמיץ! !
שנת

תאריך יציאה: 23.7.24 תאריך חזרה 5.8.24 בהדרכת רוני ינובסקי

טיול שייט לאיסלנד, סקוטלנד ואיי אורקני, שילוב מופלא בין שיט בתנאים מפנקים, באוניית הפאר ה – PREZIOSA של חברת השייט MSC, ובין ביקורים מרתקים, מרחיבי דעת ומעשירים.
באיסלנד, יעד שונה מכל המוכר והידוע, נראה תופעות טבע ייחודיות, מפלים מרהיבים, שדות לבה אינסופיים, פיורדים ועֵדוּת חיה ומוחשית על הפעילות הגיאולוגית הנמשכת עדין באי. נלמד על היסטוריה ואורח החיים המרתקים של אומה קטנה ומבודדת, החיה בתנאים קשים על אי שנוצר מהתפרצויות געשיות תת ימיות.
הטיול נותן לנו את ההזדמנות הלא שכיחה לראות את המיטב ביעדים אלה, על רקע שיט באניית קרוז מפוארת, ושלל הפינוקים המתלווים לספינה. הטיול יספק לנו מגוון מרשים של חוויות, לאורך קשת רחבה המקיפה טבע בגוונים שונים, מבתולי ופראי ועד ציורי, פסטורלי ומרגיע, עושר תרבותי, היסטורי וארכיאולוגי, מגוון אנושי מרתק ואהבת טבע, יופי ואסתטיקה. כל זאת במסגרת מפנקת של שיט בחברה מעולה. סיורי החוף תוכננו על ידנו בקפידה כדי להראות את המקסימום והם כלולים במחיר הטיול.

עמק דואורו הוא אחד מחבלי הארץ המבודדים יותר מהעולם המודרני באירופה. תוואי העמק, רצוף הגבעות והצוקים, מנע סלילת כבישים מרובה ובנייה מואצת לאורך גדותיו. כתוצאה מכך, השטים בו זוכים לחוויית גילוי ראשונית ולמבט בלתי אמצעי אל נופים עוצרי נשימה. נהר הדואורו סוחף את השטים בו אל תקופת ימי הביניים:מבצרים, מצודות וכפרים לראשי גבעות ומצוקים, טראסות הנפרסות בעמק רחב הידיים, כפרי כורמים אותנטיים וערים היסטוריות בעלות עבר מפואר המרחיק עד למאה ה-12 .לא ניתן להזכיר את עמק הדואורו ללא מתן מקום של כבוד למסורת ייצור יין הפורט המפוארת של האזור בכלל, ושל הכפרים השונים בפרט. ונקנח ביומים בליסבון המדהימה .הנכם מוזמנים להצטרף אלינו לחוויה מיוחדת זו על סיפון ה Alva Douro -היא ספינה חדישה המעניקה לנופשים בה תנאים של מלון מפואר,ואפשרות ליהנות ממגוון שירותים מתקדמים בעודם מפליגים במעלה ובמורד הנהר.הספינה נבנתה במיוחד עבור מאפייניו המיוחדים של נהר הדואורו, על פיתוליו בתוך הנוף הבתולי ומערכות הסכרים שבו. בנוסף פינקנו אתכם בשתיה קלה יין,בירות,קוקטיילים,חופשי במהלך היום במסעדה או בבר הספינה! ואינטרנט WIFI חופשי בספינה. וכל הטוב הזה מחכה רק לכם.

בין התאריכים- 22/10-13/11/24 (בתקופת השלכת) בהדרכת רוני ינובסקי
TevaOlam טיול לטאיוואן בפסטיבל הפנסים

ארץ השמש העולה, ארץ השינטו ומוזרויות הכרך, מדינת איים שרגלה האחת שקועה עמוק בהיסטוריה ורגלה האחרת מונחת אי שם במאה ה 21 . טוקיו הכרך התוסס, נהר הסומידה ומקדשי השינטו, רובע גינזה המהודר, שינג’קו וסמטאותיו החבויות, קיוטו הבירה הקדומה על שלל הגנים ומקדשי הזן, גיישות ובתי תה, פריחת דובדבן ושלכת מרהיבה, סמוראים ושוגונים המפארים דפים בהיסטוריה, תחכום וטכנולוגיה מול קימונו ואובי מסורתיים, הם ניגודים מלהיבים במפגש מרתק עם העם היפני הכה יוצא דופן מבין מדינות אסיה והפסיפיק. ארכיפלג האיים אוקינאווה ויאיאמה הם גני עדן יפנים סובטרופיים של מי קריסטל צלולים, צמחיה ירוקה ותרבות שונה ומרתקת. נאהה ואישי קאגי הם שניים מאיים אותם נפקוד במהלך השייט המרתק באיי יפן. טאיוון האי היפה פורמוזה, אי הררי ומרהיב ביופיו, בירתו טאיוואן מקדשיה העתיקים שווקיה והאנדרטה המפורסמת של צ’אן קי צ’ק, עיר הנמל הדרומית קאושיונג, מקדש בודהא המואר ובריכת הלוטוס יהיו הפנינים בהם נבקר במחרוזת הטיאוואנית. עגינה נוספת, הפיליפינים. יערות טרופיים, הרי געש, חופים צלולים ועיירות קולוניאליות, המולת הכרך האדיר – מנילה ותושביה הלבביים ומסבירי הפנים, פילוסופיות המזרח וההשפעה הספרדית, כל אלו הופכים כל ביקור בפיליפיניים לחוויה שלא במהרה תשכח. נבקר בשני איים קסומים, גן עדן של ממש, תוך כדי פעילויות ים שלווה והנאה באיים האקזוטיים פלאוון ובורקאי.הונג קונג תחנתנו הסופית תהיה האבן האחרונה בפסיפס האקזוטי המרהיב של נתיב השייט באוקיאנוס השקט